1
2
3

Svadobná výzdoba

Jesenná svadobná výzdoba

Ak aj Vy chystáte svadbu na jeseň, nasledujúci článok je určený práve pre Vás. Poradíme Vám, ako si jednoducho vytvoriť originálnu a cenovo nenáročnú jesennú svadobnú výzdobu.

Nezábudky sú dnes už takmer zabudnutým kvietkom. Čo je tak trochu škoda. Svojím jemným vzhľadom a nádhernou farbou sa dokonale hodia do prípravy svadobnej výzdoby.

zdroj pinterest.com

December je kúzelným mesiacom v roku. V tomto mesiaci čaká takmer každého z nás slávnostná udalosť. Niekoho možno svadba, ostatných Vianoce, či vítanie nového roka. Ak budete nevestou v mesiaci december alebo v budúcnosti, nechajte sa inšpirovať našimi svadobnými typmi.

zdroj pinterest.com

Množstvo svadieb sa odohráva práve v jesennom období. Nielen vďaka svojej krásnej multifarebnosti, ale aj vďaka miernym teplotám je práve jeseň veľmi obľúbeným ročným obdobím na svadbu. Keďže dni bývajú ešte celkom teplé, môžete si svoje svadobné priestory  zvoliť  vnútri, ale aj vonku.

zdroj pinterest.com

Výber svadobného auta a jeho výzdoba je jedným z množstva nemenej dôležitých svadobných detailov. Pozornosť hostí púta najmä pred svadobným obradom a po jeho skončení. Keďže svadba dvoch mladých ľudí je vznešenou slávnostnou udalosťou, je potrebné dodať vznešenosť aj svadobnému vozidlu.

zdroj pinterest.com

Výber farebnej škály pre vašu svadbu je nepochybne jednou z najdôležitejších úloh, pretože každá nevesta a ženích túžia pripraviť nezabudnuteľný svadobný deň nielen pre seba, ale aj pre svojich hostí.

Svetlomodrá svadobná výzdoba - TRENDY ROKU 2016

Jednou z najhorúcejších farieb tohtoročnej svadobnej sezóny sa má stať práve svetlomodrá.

Okrem svadobných šiat a závoja je jedným z najdôležitejším doplnkov nevesty nepochybne svadobná kytica. Mala by dopĺňať svadobné šaty a zvýrazniť celkový vzhľad nevesty.