1
2
3

Plánovanie svadby

Ako sa pripraviť na svadbu? Poradíme Vám!

 Gratulujeme! S vaším nastávajúcim ste to dotiahli až tak ďaleko, že ste sa rozhodli spečatiť spoločnú lásku manželstvom a dať všetkým najavo, že patríte k sebe! Váš vzťah sa tak posunie do inej roviny, už nie „priateľ“, ale „manžel“ – ako krásne to bude znieť!

zdroj pinterest.com

Máte naplánovanú svadbu, plánujete alebo sa ju chystáte plánovať? Chcete byť inovatívni a mať túto tradičnú slávnosť obohatenú o najnovšie módne trendy? Aj rok 2019 opäť prináša množstvo noviniek a „vychytávok.“ Poďte sa spolu s nami pozrieť čo bude v tomto roku najviac trendy.

zdroj pinterest.com

Prežili ste v uplynulých týždňoch či mesiacoch svadbu, jednu z najkrajších udalostí v živote? Po hektických týždňoch príprav ste si tento magický deň určite vychutnali plnými dúškami.

zdroj pinterest.com

Zima je nádherné ročné obdobie, ktoré má svoje jedinečné čaro. Ani svadby už nie sú len jarnými a letnými  záležitosťami. Čoraz viac snúbencov láka romantická zimná svadba s kulisami nádhernej zasneženej krajiny.

zdroj brides.com

Nový rok 2018  so sebou priniesol množstvo noviniek. Ak plánujete tento rok svadbu, prijmite  pozvanie a poďte sa spolu s nami pozrieť a inšpirovať módnymi trendmi na tento rok.

Svadobné trendy 2016

Svadobná sezóna 2016 je pred nami, poďte sa spolu s nami pozrieť na tohtoročné svadobné trendy: