1
2
3

Trendy svadobné obleky

Trendy svadobné obleky

Svadba je jednou z najvýznamnejších udalostí vášho života. Preto je vhodné obliecť sa tak, aby ste svojim oblečením zdôraznili túto slávnostnú atmosféru. Väčšina pozornosti sa počas svadobného dňa upiera na nevestu. Tá má však so ženíchom vyzerať ako dokonalý pár. Preto nepodceňujte výber pánskeho oblečenia. Viete, z akých oblekov vyberať, ak chcete držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi?

Módne farby a prvotriedny materiál

Najčastejším oblekom, ktorý si muž zvolí, je čierny. Ten patrí medzi overenú klasiku. Oživiť váš vzhľad však môžete oblekom sivým, hnedým alebo modrým. Práve modrá farba totiž pristane všetkým. Navyše v nej budete pôsobiť sviežo a zároveň elegantne. V zimnom období voľte obleky tmavších farieb. V letných mesiacoch vyberajte z vlnených alebo ľanových oblekov. Sú totiž priedušné a vy sa v nich budete cítiť pohodlne.

Strih, ktorý skvelo sadne

Váš slávnostný vzhľad podporíte tiež správne zvoleným strihom , ktorý vám dokonalo sadne. V modernom zoštíhlenom strihu slim budete vyzerať mužne a štýlovo. Ak preferujete väčšiu voľnosť v pohybe, odporúčame vyberať zo strihov comfort alebo tailored.

Pánska vesta dotiahne váš vzhľad k dokonalosti

Pánsky svadobný oblek skvelo doplníte slávnostnou vestou. Pozdvihnete tým svoj outfit na vyššiu úroveň. Môžete zvoliť napríklad trojdielny oblek, ktorý sa skladá z vesty, saka a nohavíc. Pre ešte štýlovejší a osobitnejší vzhľad skombinujte váš oblek s vestou inej farby, napríklad so sivou alebo striebornou.

Vyberáte oblek na svadbu a chcete urobiť na svoje okolie perfektný dojem? Už 3. decembra sa pre vás otvorí nová predajňa BANDI v Bratislave. V predajni sa vám bude zadarmo venovať tím odborných poradcov, ktorí vám pomôžu s výberom dokonalého oblečenia na svadbu a ďalšie príležitosti. Pozrite sa, kde bratislavskú predajňu Pánske obleky BANDI nájdete.

Trendy svadobné obleky
Trendy svadobné obleky
Trendy svadobné obleky